Умови доступності ліцею для навчання дітей з особливими освітніми потребами

У ліцеї створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

  • заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;

  • є в наявності пандус;

  • виконано поточний ремонт класних кімнат;

  • придбано обладнання загального корекційного призначення.

Навчальне середовище є доступним і безпечним для всіх учасників освітнього процесу, забезпечує їх право на навчання та розвиток. Доступними є як пришкільна територія, так і приміщення всередині будівлі ліцею (коридори, сходи, класні кімнати, спортивний зал, бібліотека, кабінети, в яких проводяться корекційно-розвиткові заняття, а також спортивний майданчик та їдальня).

З 1 вересня 2021 року у ліцеї відкрито один клас (5-ий) з інклюзивною формою навчання. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальних програм розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Працюють асистент вчителя та практичний психолог.

Ліцей співпрацює з комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області», де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Діти з особливими освітніми потребами отримують додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття.