Умови доступності ліцею  для навчання дітей з особливими освітніми потребами

У ліцеї  створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

Навчальне середовище є доступним і безпечним для всіх учасників освітнього процесу, забезпечує їх право на  навчання та розвиток. Доступними є як пришкільна  територія, так і приміщення всередині будівлі ліцею (коридори, сходи, класні кімнати, спортивний зал, бібліотека, кабінети, в яких проводяться корекційно-розвиткові заняття, а також спортивний майданчик та їдальня).

З 1 вересня 2023  року у  ліцеї  відкрито  два  інклюзивні класи (2-ий та 7-ий). Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальних програм розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Працюють асистенти  вчителя  та  практичний психолог.

Ліцей співпрацює з комунальним закладом  «Інклюзивно-ресурсний центр Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області»,  де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Діти з особливими освітніми потребами отримують  додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття.